O mnie

Wojciech (fones) Grześkwoiak

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Magister inżynier informatyki, od lat związany z branżą internetową. Doświadczenie zdobywał jako pracownik laboratorium BRAMA na Politechnice Warszawskiej oraz w Dziale Badań i Rozwoju Samsung Electronics Polska, gdzie kierował zespołem programistów w międzynarodowych projektach teleinformatycznych.

W 2012 roku zakończył współpracę z firmą Samsung i otworzył własną firmę SavingCloud.pl, która specjalizuje się w monitoringu internetowego rynku FMCG. W międzyczasie zrezygnował z ofert w Google, aby spełniać swoje marzenia, realizować pasje i rozwijać swoją drugą firmę Fones Software, która realizuje m.in kursy programowania: www.kurs-html.pl

W Październiku 2015 roku został Dyrektorem Generalnym firmy Clickonometrics.pl, która zajmuje się technologiami reklamowymi w internecie.

Specjalizuje się w technologiach internetowych (HTML, CSS, JavaScript, Ruby, PHP) oraz w rozwiązaniach mobilnych (Android, MobileWeb). Dzielenie się swoją wiedzą jest dla niego ogromną frajdą i źródłem satysfkacji.

Prywatnie uwielbia biegać i oglądać seriale.