Kupię maszynę do klonowania

Nie żartuję, chcesz sprzedać? Oddam wszystkie oszczędności. Albo doba jest za krótka, albo ja stawiam sobie za wysoko poprzeczkę. Pierwszy mój wewnętrzny klon pisze właśnie w drugiej zakładce artykuł o przedsiębiorczości. Drugi klon siedzi w kuchni i przygotowuje kolację. Ja siedzę tutaj i piszę to zdanie.

Wiem, że multitasking jest niezdrowy, ale mnie aż rwie do robienia kilku rzeczy jednocześnie. Trzęsę się ze złości, że nie mogę się sklonować, eh… Za dużo myśli przychodzi mi w jednym momencie do głowy, całe szczęście, że zainwestowalem w notatnik (no dobra, został mi w spadku po Samsungu), zapisuje tam wszystkie głupie głupoty, żebym nie zapomniał, czekaj… nie, one nie są głupie, to po prostu głupoty!

Nie potrafię nic nie robić. Mam znajomych, którzy są mistrzami w „chillowaniu” (Bercik, pozdrawiam, tak, to o Tobie piszę!), ja nie potrafię, muszę coś robić. Muszę! To może jakaś choroba jest. No dobra, jestem uzależniony od internetu, ale potrafię zrobić sobie „weekend offline” – serio!

Siedziałem dziś 11h w biurze. Pisałem kod, aż się kurzyło. Na koniec wsiadłem w metro, podjechałem do najbliższej stacji Veturilo (no wiecie, Warszawa dostała rowery dla śmiertelników) i podjechałem sobie 8 km do domku. A co! Nie będę przecież siedział bezczynnie w wagonie metra, jeszcze do Play nie przeszedłem, żeby mieć zasięg pod ziemią. Przejdę i się skończy jeżdżenie dwuśladem – gupi internet.

Rano, jak wysiadam z metra na Wierzbnie, to mam takie dziwne wrażenie, że idę pod prąd. Cała chmara ludzi kieruje się w stronę tramwaju na Marynarską, a ja przeciskam się w przeciwną stronę, do swojej kanciapy. I tak codziennie. Czy jestem już hipsterem? ;p

O, mój klon mnie woła, uciekam…